1 червня - міжнародний день захисту дітей.

27. 05. 2021

1 червня - міжнародний день захисту дітей. Команда Експерт вкотре в цей день проведе внутрішню акцію "Один день заради дітей", у якій щороку на добровільній засаді бере участь весь штат працівників магазину Експерт. Мета акції полягає у пожертвуванні своєї заробітної плати за 1 день у благодійний фонд «Таблеточки».

Головне завдання «Таблеточок» — зробити так, щоб жодна дитина в Україні не помирала від раку. Щороку у понад тисячі дітей в Україні виявляють рак. Благодійний фонд «Таблеточки» вже 10 років щоденно допомагає українським родинам перемагати рак, а лікарям — рятувати життя онкохворих дітей.

Ми думаємо, що це гарна ініціатива і раді таким незначним зусиллям для кожного поодинці, згуртовано зробити свій внесок в чиєсь дитинство та життя.

Ми знаємо, що багато з Вас розділяє наші цінності і вирішили розробити спеціальну пропозицію, яка передбачатиме пожертвування у фонд «Таблеточки» 20% від вартості усіх придбаних 1-го червня аксесуарів в нашому магазині.

Отже, запрошуємо охочих долучитись до акції, зробивши пожертвування напряму на сайті фонду або, придбавши будь-який аксесуар на нашому сайті чи в офлайн магазинах Експерт.

Чохол до смартфона, Навушники чи Bluetooth колонка, придбані в магазині Експерт 1-го червня, можливо комусь допоможуть побороти рак.

1 червня - міжнародний день захисту дітей.