Магазину «Експерт» – 7 років!

05. 10. 2021
Магазину «Експерт» – 7 років!

Магазину Експерт 7 років!

Це сталося завдяки підтримці наших клієнтів та фоловерів, завдяки кожному, хто зараз читає цей текст ❤️ Ми цінуємо вас і говоримо щире «Дякую!»

День народження святкуватимемо два тижні!
З 4 по 17 жовтня вас чекають акції, знижки та розіграш техніки.

А саме:
100 подарунків!
Кожен покупець в святковий період автоматично ставатиме учасником розіграшу одного з сотні крутих призів від нас та наших партнерів (смартфони, аксесуари, навушники, павербанки, геймпади, ігрові мишки та багато іншого). Купуйте в магазині «Експерт» чи на сайті expertonline.com.ua, тому що це вигідно).

Знижки до Дня народження!
Переходьте за посиланням та дивіться на кращі пропозиції від «Експерт». Кількість товарів за знижкою обмежена, тому радимо бути рішучими).

Акція «До -50 на усі смартфони»!
З 10 по 17 жовтня в кожному з магазинів Експерт на вас чекатимуть знижки від виробника та додаткова знижка від магазину Експерт на усі смартфони. На деякі смартфони знижка буде — 50%, такого ще не було! Приходьте та купуйте смартфон з крутою знижкою!

Розіграш в інстаграм.
Між підписниками нашого профілю @expertonline.com.ua ми розіграємо 10 класних подарунків за виконання 3-х простих умов. Слідкуйте за сторіс і публікаціями, аби дізнатися про них першими. Тут кожен знайде для себе цікавий формат, приєднуйтесь! Дякуємо за вашу незамінну підтримку ❤️