Поганий звук, несумісність з деякими моделями iPhone та IPad та інші баги AirPods 3

16. 11. 2021
Поганий звук, несумісність з деякими моделями iPhone та IPad та інші баги AirPods 3

Менш як місяць назад стартував продаж AirPods 3. Перші покупці поділились своїми враженнями від користування навушниками. І як виявилось, не всі вони втішні. 

 

  • Погана якість звуку

Більшість скарг стосується зайвого шуму. Сторонні звуки навколишнього середовища та «білий шум» у тиші. Разом з тим велика частина людей підтверджує несуттєве, але все ж покращення басів. 

 

Справедливо зазначити, що сторонні звуки — питання до вибору власників, а не компанії. Адже Apple відкрито анонсував всі переваги нових навушників і функції шумозаглушення в переліку не було. Якщо ви бажаєте повноцінно насолоджуватися треками та адаптуватися від гомону вулиць та гуркоту автомобілів — краще звернути увагу на AirPods Pro.

 

Що стосується «білого шуму» — наразі відсоток незадоволених невеликий. Можливо це індивідуальне звукосприйняття. Якщо ж баг виявиться поширеним — швидше за все компанія прийме заходи для вдосконалення.

 

  • Незручні вкладиші

Поширені претензії на некомфортне користування навушниками, зокрема на те, що вони випадають з вуха. Нагадаємо, що нова модель має вкорочену, в порівнянні з AirPods 2 покоління, ніжку. По дизайну більше схожа на AirPods Pro тільки без вакуумних амбушурів.

 

Наш експертний висновок — це не баг, а питання ергономіки (наука, яка комплексно вивчає проблеми взаємодії людини й техніки в конкретних умовах з метою покращення її ефективності, безпеки та комфорту). Наприклад, одні люди терпіти не можуть амбушури у вухах, інші — навпаки. Часті випадки, коли лівий і правий навушники по-різному «сидять» на одній людині. Тому перед покупкою радимо приміряти AirPods3 особисто на собі.

 

  • Не сумісність з деякими моделями iPhone та IPad 

Справді, AirPods 3 не працюють з iPhone 5S, iPhone 6 і 6 Plus, iPad mini 2, mini 3, і iPad Air першого покоління, а також iPod touch шостого покоління. Для коректної роботи девайс повинен мати операційну систему iOS 13 або новіше. Знову ж, баг? Ні, адже на офіційному сайті Apple вказані технічні характеристики аксесуару. 

 

  • Структурні пошкодження

Що більш цікаво, у китайських соцмережах з’явилися відгуки з недопустимими вадами. Прогалини у місці стику, залишки клею на корпусі, нерівні краї, які дряпають вуха. Швидше за все брак стосується конкретної партії навушників (за попередніми даними виготовленими у В’єтнамі). Єдиний спосіб вберегти себе — відтягнути покупку, щоб не натрапити на неї.

 

  • MagSafe не магнітиться

Віртуози техніки скаржаться, що навушники не надійно магнітяться до зарядної станції чи iPhone. Якщо уважніше вчитатися — мова йде про нестабільність у різноманітних маніпуляціях (перевернутий стан чи динамічний рух). Так, AirPods3 не прилипнуть до корпусу смартфону, як магнітик на холодильник, але точно закріплюються у статичному, горизонтальному положенні, як це передбачалось розробниками.

 

Підсумовуючи, на більшість скарг щодо AirPods3 є аргументовані заперечення. Можливо відгуки викликані бажанням зловити хайп актуальним заголовком, чи просто неосвіченістю та неуважністю у виборі. Щоб не розчаруватися у покупці, радимо уважно ознайомитися з інформацією про новий аксесуар у нашому блозі 

 https://expertonline.com.ua/ua/blog/prezentatsiya-apple/ або ж на офіційному сайті Apple.