Захисна гідрогелева плівка на смартфон. Ідеальний спосіб захисту твого гаджету.

25. 03. 2021

Захист нового покоління

Броньована гідрогелева плівка

З появою перших сенсорних смартфонів відразу виникала потреба у їх захисті.

Сучасній людині важко уявити своє життя без такого багатофункціонального помічника, як смартфон. Такий пристрій схильний до випадкових пошкоджень, подряпин і падінь. Найбільш уразливим місцем таких телефонів став дисплей. Враховуючи хрупкість і дорогий ремонт, він  потребував надійного захисту в першу чергу. Захисне покриття має оберігати екран від фізичних пошкоджень, як в процесі експлуатації так і при можливих падіннях. В той же самий час воно не має стати перешкодою у взаємодії з гаджетом. Повинна бути адекватна передача кольорів та безперебійна, швидка робота сенсорів.

З упевненістю можна сказати що звичайні декоративні плівки (котрі захищають телефон від подряпин, але не рятують при падінні) та загартоване захисне скло (яке є надійним, але збільшує габарити, знижує чутливість дисплею і схильне до крихкості) відійшли в минуле. На зміну їм прийшла гідрогелева плівка – найсучасніше, інноваційне захисне покриття. Цей захист нового покоління оберігає ваш смартфон по всій площині, тобто на всі 360°. Гідрогелева плівка створена з полімерного матеріалу, що поглинає і утримує вологу, прозора, тонка і протиударна, вона захистить екран від пошкоджень максимально ефективно, при цьому прослужить набагато довше захисного скла.

   Переваги:
 - легка установка;
 - наявність олеофобного покриття;
 - абсолютна прозорість;
 - збережена чутливість екрану;
 - точна відповідність розмірам та формі екрану;
 - ідеальне відновлення після подряпин;
 - стійкість до механічних пошкоджень;
 - індивідуальні моделі для кожного девайса (від смарт-годинника до планшета);
 - виготовлення захисного покриття у присутності клієнта;
 - гарантійне обслуговування.

В магазині «Експерт» ви можете придбати гідрогелеві плівки на будь-який девайс (телефон, смартфон, смарт годинник, камеру, фітнес браслет, блютуз колонку і т.д. ). В нашій мережі 27 оффлайн магазинів. Також ви можете скористатися послугами нашого інтернет - магазину, замовити плівку онлайн і поклеїти її самостійно