Оплата і доставка

Доставка

Самовивіз

Безкоштовно доставляємо всі замовлення в обраний Вами магазин Експерт. При оформленні замовлення через Інтернет-магазин, менеджер контакт-центру уточнить час приїзду замовлення на обрану точку видачі. 

Нова Пошта

Доставка замовлення у будь-яке відділення «Нова Пошта» по всій Україні займає від одного до трьох днів. Під час замовлення менеджер інтернет-магазину узгодить з вами дату доставки. Також вартість та термін доставки вказані на сторінці товару на сайті.

Сплачений наперед товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка, за наявності документів, що засвідчують особу (паспорт або водійське посвідчення). Для отримання замовлення по накладеному платежу при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення), а у разі якщо сума перевищує 15 000 грн — додатково ідентифікаційний код.

Замовлення зберігається у відділенні «Нова Пошта» протягом 7 днів.

Адресна доставка «Нова Пошта» здійснюється по всій Україні та займає від одного до трьох днів. Під час замовлення менеджер інтернет-магазину узгодить з вами дату доставки. Вартість та термін доставки вказані на сторінці товару на сайті. Доставити за адресою можна будь-який товар вагою до 100 кг і/або габаритами до 150х165х150 см.

Попередньо кур'єр зателефонує вам за 1 годину до доставки. Для отримання відправлення необхідно пред'явити паспорт. Будь ласка, не забудьте оглянути вміст відправлення перед отриманням.

Justin 

Доставка замовлення в будь-яке відділення Justin по всій Україні займає від одного до трьох днів. Ви можете отримати замовлення в одному з 500 зручних відділень Justin по Україні (супермаркети і ТРЦ). Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки.

Доставка в відділення по тарифам перевізника

На все відправлення діє обмеження до 15 кг об'ємного або фактичної ваги. Розмір одного боку товару не повинен перевищувати 90 см, а сума сторін – 120 см.

Замовлення зберігається в відділенні Justin протягом 5 днів.

Оплата

Безконтактна оплата 

Вже сьогодні можна вийти з дому без гаманця та придбати бажаний товар в Експерт. 

LiqPay

Оплачуйте в 1 клік за допомогою платіжної системи LiqPay. Відкритий мобільний додаток, дозволяє оплачувати замовлення за допомогою мобільного номеру телефону.

Готівкою

Розрахунок по замовленню готівкою можна здійснити при його отриманні: 

  • у магазині Експерт чи точці видачі;
  • у відділенні перевізника;
  • кур'єру служби доставки.

Оплата здійснюється тільки в національній валюті. Зверніть увагу, що користуючись послугами перевізника, необхідно додатково сплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами компанії-перевізника.

Карткою

Оплатити замовлення карткою можна:

  • у магазині чи точці видачі Експерт при отриманні товару;
  • під час створення замовлення в Інтернет-магазині.

Оплата здійснюється тільки в національній валюті, картками VISA® та Mastercard®

Кредит від 0,01%

Надаємо можливість оплатити замовлення за допомогою кредиту від провідних банків України: Monobank, ПриватБанк, Кредит Маркет.