Оплата і доставка

Доставка

Самовивіз

Безкоштовно доставляємо всі замовлення в обраний Вами магазин Експерт або на точку видачі. При оформленні замовлення через Інтернет-магазин, менеджер контакт-центру уточнить час приїзду замовлення на обрану точку видачі. 

Нова Пошта

До відділення Нової пошти безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 2000 грн. В послугу включається тільки доставка товару до відділення. Фіксована вартість доставки замовлення до 2000 грн у відділення перевізника - 50 грн.

 

Також є можливість адресної доставки від Нової Пошти. Це можна відразу вказати у "Корзині" при оформленні покупки. Вартість адресної доставки кур’єром Нової пошти складає 100 грн при замовленні на суму до 2000 грн. Доставка замовлень сумою від 2000 грн. - безкоштовна. Статус доставки замовлення можна відстежити ТУТ

Укрпошта

У відділення Укрпошти безкоштовно доставляємо замовлення від 2000 грн. У послугу включається тільки доставка товарів до відділення. Доставка замовлення вартістю до 2000 грн здійснюється за тарифами перевізника. Відстежити статус доставки замовлення можна ТУТ

Justin 

До відділення Justin безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 2000 грн. Доставка замовлення вартістю до 2000 грн здійснюється за тарифами перевізника. 

 

Оплата

Безконтактна оплата 

Вже сьогодні можна вийти з дому без гаманця та придбати бажаний товар в Експерт. 

LiqPay

Оплачуйте в 1 клік за допомогою платіжної системи LiqPay. Відкритий мобільний додаток, дозволяє оплачувати замовлення за допомогою мобільного номеру телефону.

Готівкою

Розрахунок по замовленню готівкою можна здійснити при його отриманні: 

  • у магазині Експерт чи точці видачі;
  • у відділенні перевізника;
  • кур'єру служби доставки.

Оплата здійснюється тільки в національній валюті. Зверніть увагу, що користуючись послугами перевізника, необхідно додатково сплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами компанії-перевізника.

Карткою

Оплатити замовлення карткою можна:

  • у магазині чи точці видачі Експерт при отриманні товару;
  • під час створення замовлення в Інтернет-магазині.

Оплата здійснюється тільки в національній валюті, картками VISA® та Mastercard®

Кредит від 0,01%

Надаємо можливість оплатити замовлення за допомогою кредиту від провідних банків України: Monobank, ПриватБанк, Кредит Маркет.