Моноподи для телефонів (Штативи)

7 товарів

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

7 товарів

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Моноподи в Експерт

Моноподи та інші аксесуари для телефонів — поширене обладнання, яке використовують блогери, відеоблогери та фотографи. Ці компактні ґаджети потрібні для знімання кращих фотографій й відео себе чи навколишнього пейзажу, а також для утримання смартфона чи камери під час запису (без тряски).

Відмінність: селфі-палок, моноподів, тримачів та стабілізаторів

 • Селфі-палки: розроблені спеціально для фільмування селфі. Вони оснащені тримачем для телефону або камери та висувним механізмом, що дозволяє користувачеві робити фотографії на відстані;
 • Моноподи: це тримачі камери на одній ніжці, які використовуються для стабілізації та зменшення тремтіння. Їх зазвичай використовують фотографи, які знімають із важкими телеоб’єктивами та потребують додаткової опори, щоб утримувати об’єктив стабільно, або для мобільної зйомки, щоб втримати смартфон й покращити якість фото чи відео;
 • Тримачі для смартфонів: це насадки для телефонів або камер, які кріпляться до штатива чи монопода. Вони використовуються для надійного утримання пристрою під час зйомки фотографій або відео;
 • Стабілізатори: це аксесуари, які допомагають утримувати камеру або телефон стабільно під час запису. Вони особливо корисні для відеоблогерів і влогерів, яким потрібно знімати відео на ходу, оскільки зменшують тремтіння та розмитість кадрів.

Якість відео не зміниться, якщо знімати на монопод, але воно буде більш плавним і менш хитким, що зробить його більш приємним для глядача. Тому, якщо ви займаєтеся соцмережами чи фільмування професійно, краще купити монопод чи селфі-палку.

Як обрати монопод або палицю для селфі?

При виборі монопода чи іншого пристрою для зйомки, враховуйте ці характеристики і тоді точно не помилитеся з купівлею якісного аксесуара:

 1. Сумісність: перевірте, чи монопод сумісний із вашою камерою, чи телефоном (особливо за формою та розмірам);
 2. Матеріал: шукайте монопод із високоякісних міцних матеріалів, таких як вуглецеве волокно або алюміній;
 3. Регульованість: виберіть монопод із регульованою висотою, щоб фотографувати під різними кутами;
 4. Портативність: виберіть компактний і легкий аксесуар, який легко носити з собою;
 5. Стійкість: переконайтеся, що пристрій міцний і не перекинеться, якщо вставити в нього ваш телефон та нахилити;
 6. Кріплення на штатив: для додаткової стабільності розгляньте монопод із кріпленням для штатива;
 7. Ціна: встановіть бюджет і виберіть пристрій, який відповідає вашим потребам, залишаючись у межах вашого бюджету.

Де купити монопод у Києві, Україні?

Блогери використовують це обладнання, щоб покращити якість свого контенту та зробити його візуально привабливішим для своєї аудиторії. Використовуючи моноподи, селфі-лампи, селфі-палки та стабілізатори телефону, контент-мейкери можуть робити кращі фотографії та відео, завдяки чому їхні відео будуть виділятися серед інших. Якщо ви шукаєте, де купити моноподи в Україні недорого, ми в інтернет-магазині Експерт пропонуємо багатий асортимент такого обладнання. 

Також у нас ви можете купити побутову техніку по знижках, й з можливістю доставки по Україні чи оплатою в розстрочку. Покращуйте свій контент та обирайте якісну техніку в Експерт!