Комп'ютерні миші

358 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні
 1. Ціна:
  -30%
  Звичайна ціна 999 грн
  Спеціальна ціна 699 грн
 2. Ціна:
  -20%
  Звичайна ціна 499 грн
  Спеціальна ціна 399 грн
 3. Ціна:
  2 999 грн

358 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Комп’ютерна мишка: як вибрати найкращу для геймінгу та роботи 

Купити мишку до ПК варто кожному користувачеві, адже без цього невеликого аксесуара користуватися ПК чи ноутбуком стає не так зручно. Мишка забезпечує зручність в управлінні, швидку реакцію в комп’ютерних іграх, оптимальну роботу з графікою та комфортне редагування відео. 

Які бувають мишки для ноутбука та ПК

Комп'ютерна мишка може відрізнятися за розміром, формою, типом підключення, наявністю додаткових клавіш та матеріалами виготовлення. 

В основному виділяють: 

 • Дротові комп’ютерні миші. Підключаються за допомогою дроту, мають перевагу перед безпровідними мишками, тому що не потребують заряджання та батарейок, а також можуть забезпечувати швидку реакцію. 
 • Бездротові мишки для ноутбука. Підключаються за допомогою Bluetooth чи оптичних/лазерних датчиків, потребують батарейок або зарядки. 
 • Геймерські миші для ПК. Відрізняються великою швидкістю реакції, інколи мають багато клавіш для налаштування, а також підсвітку, особливу форму. Ціни на такі миші зазвичай вищі через покращену чутливість.
 • Професійні миші для ноутбука. Спеціально розроблені миші для шульги, дизайнерів чи інших професіоналів, по формі мають особливу конструкцію, щоб спеціалісти могли налаштувати їх під себе. 

Може здатися, що обрати мишку дуже просто, проте це не так. Від неправильної підкладки до неякісних кабелів — покупка неправильної комп’ютерної миші може призвести до патологій руки та вашої втоми протягом робочого дня. 

Як вибрати мишку для комп’ютера

Щоб купити мишку до ПК, яка підійде вам особисто, потрібно враховувати особливості своєї роботи та форму миші, котра буде вам максимально зручною. 

 • Форма миші. Її варто обирати, залежно від того на якому рівні знаходиться ваше робоче місце. Якщо ви сидите на підвищенні, обирайте мишу яка має ширшу структуру. Коли ваше робоче місце знаходиться паралельно з корпусом, купіть більш комп’ютерну мишку пласкої форми. 
 • Для геймерів варто обирати мишу з високим рівнем DPI. Рекомендуємо від 3000 і вище. Для звичайного користувача, оптимальною буде мишка з 900-1200 DPI. 
 • Не варто купувати миші з великою кількістю кнопок тим, хто не використовує їх у своїй професійній діяльності. Вони можуть відволікати та заважати вам. 
 • Підсвітка - важливий атрибут мишки для комп’ютера геймера. 
 • Краще обирати мишки під свій ПК, орієнтуючись на бренд, щоб досягти максимальної сумісності між системами. 

Іноді форма миші може тільки спочатку здаватися незучною, так досить часто буває з користувачами Magic Mouse від Apple. Проте згодом ви звикаєте до неї і користуватися іншою вже не хочеться. 

Яку купити мишку до ПК, ціни на мишки в Україні

Ціни на мишку для ноутбука в Україні стартують від 109 грн в інтернет-магазині Експерт. 

Найдешевша: 2E MF140 USB

109 грн

2E Gaming MG320 RGB

449 грн

Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850

722 грн

MSI Clutch GM20 Elite GAMING Mouse

1099 грн

Acer AMR010

1899 грн

Експерт пропонує купити мишку до ПК за найнижчими цінами в Україні. Ви можете забрати своє замовлення на пошті чи в наших офлайн-магазинах в Обухові, Миронівці та ще 31 магазині по Україні. Завітайте до Експерт та виберіть найкращу мишку для комп’ютера у нас.