Побутова техніка для дому

196 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні
 1. Ціна:
  52 999 грн
 2. Ціна:
  26 999 грн
 3. Ціна:
  22 999 грн
 4. Ціна:
  22 999 грн
 5. Ціна:
  32 999 грн
 6. Ціна:
  -13%
  Звичайна ціна 15 999 грн
  Спеціальна ціна 13 999 грн
 7. Ціна:
  32 999 грн
 8. Ціна:
  -11%
  Звичайна ціна 9 599 грн
  Спеціальна ціна 8 499 грн
 9. Ціна:
  -15%
  Звичайна ціна 7 999 грн
  Спеціальна ціна 6 799 грн

196 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Побутова техніка для дому в інтернет-магазині Експерт

Побутова техніка є важливою частиною кожного домогосподарства, і з такою великою кількістю доступних варіантів, вибрати правильний пристрій може бути дуже складно, як і якісний смартфон чи планшет. Адже на ринку так багато брендів, та й типів побутової техніки для дому, яку ви без проблем можете знайти в інтернет-магазині Експерт.

Як обирати побутову техніку для дому?

Обираючи побутову техніку, важливо враховувати свої потреби та розмір вашої квартири чи будинку. Якщо ви живете самі або маєте невелику сім'ю, вам може бути достатньо невеликого холодильника, компактного пилососа та плити. 

Однак, якщо у вас велика сім'я, можливо, вам доведеться інвестувати в більший холодильник, потужнішу електричну плиту, посудомийку та професійний пилосос, щоб задовольнити ваші потреби. Крім того, подумайте про свій спосіб життя і про функції, які ви хочете, щоб ваша техніка мала, наприклад, енергоефективність або розумні технології.

Коли справа доходить до вибору конкретної марки або моделі чи бренду (LG, Xiaomi, Phillips), важливо провести дослідження і почитати відгуки. Шукайте прилади з високими показниками енергоефективності (AA+, AAA+), оскільки вони можуть заощадити вам гроші за електроенергію в довгостроковій перспективі. 

Зверніть увагу на гарантію та сервісне обслуговування, які пропонує виробник.

Типи побутової техніки для дому: ТОП-10 найпопулярніших

Існує кілька типів побутової техніки: 

 • велика
 • мала
 • "розумна"

До великої побутової техніки належать холодильники, плити, посудомийні машини, пральні машини та сушарки. Дрібна побутова техніка — це тостери, кавоварки, блендери та пилососи. Розумні прилади підключаються до інтернету і можуть управлятися за допомогою смартфона або голосових команд.

ТОП-10 із побутової техніки для дому

 1. Холодильники
 2. Посудомийні машини
 3. Плити
 4. Пральні та сушильні машини
 5. Мікрохвильові печі
 6. Кавоварки
 7. Кондиціонери
 8. Водонагрівачі
 9. Пилососи
 10. Розумне освітлення

Де купити побутову техніку для кухні в Києві, Україні?

Найкращу побутову техніку для кухні ви можете придбати в інтернет-магазині Експерт. У нас ви знайдете роботи-пилососи по знижках, якісні кондиціонери, мікрохвильові печі та блендери, міксери широкого асортименту. Обирайте той бренд, який вам до душі, а ми доставимо його по Україні. 

Також в нашому магазині ви можете знайти аксесуари та навушники на подарунок, для занять спортом тощо. Зазирніть до категорій магазину, щоб ознайомитися з усім асортиментом.