Кондиціонери для дому

262 товари

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

262 товари

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Кондиціонери для дому купити в інтернет-магазині Експерт 

Кондиціонер допоможе зберегти комфортну температуру у вашому помешканні, а також очистити повітря від шкідливих мікроорганізмів та пилу. Близько 75% сучасних будинків в Україні мають кондиціонери, тому що це незамінна річ для кожної сучасної оселі. Влітку вони охолодять кімнату, а модель із тепловим насосом, взимку збереже тепло та допоможе заощадити на опаленні. На ринку наявні моделі з вбудованою системою очищення та знезараження повітря від шкідливих мікроорганізмів, бактерій і пилу, які будуть доречними, якщо у вас вдома немовля чи хтось з сім’ї має алергію на пил.

В інтернет-магазині Експерт можна купити кондиціонери провідних брендів Neoclima, Carrier та Olmo. Ціна на кондиціонери в Україні стартує від 8000 грн. Тому ви можете обрати найбільш актуальну для вашого бюджету модель з відповідним функціоналом. 

Які бувають кондиціонери? 

Оскільки вибір кондиціонера — це важливий крок, який вимагає значного вкладу коштів, краще заздалегідь знати, який кондиціонер обрати та хоча б поверхнево ознайомитися з їх різновидами. Таким чином ви підберете найкращий для себе із восьми актуальних варіантів.

 1. Центральний кондиціонер (або центральна система кондиціонування) - це обширна система вентиляцій, яка буде охолоджувати всі кімнати у великому будинку. Однак вона потребує багато енергії та окремого місця (на задньому дворі) для монтування системних блоків. Центральні кондиціонери встановлюють лише кваліфіковані служби. 
 2. Безканальний домашній кондиціонер — не потребують особливих навичок для монтування. Прості у використанні, доволі дешеві і можуть охолодити/прогріти невелику кімнату. Для великого будинку знадобиться декілька таких. 
 3. Віконний кондиціонер — виходячи з назви, його монтують у нижню частину вікна. Система кондиціонера працює таким чином, що збирає повітря знадвору та подає охолодженим до будівлі. Може охолодити або прогріти невелику площу оселі, тому найчастіше їх встановлюють у ванній кімнаті. 
 4. Портативний кондиціонер. Досить часто такі кондиціонери йдуть з функціями очистки повітря. Вони компактні, можна перенести з кімнати до кімнати та вмикати тільки тоді, коли потрібне охолодження чи очистка. 
 5. Підлоговий кондиціонер. Виглядає як міні-батарея та розташовується над плінтусом (частіше за все на кухні чи у спальні), має компактний фактор і безшумну роботу. У таких кондиціонерах простіше замінити фільтри.
 6. Smart-кондиціонери для розумного будинку. Підключаються до Wi-Fi та можуть інтегруватися у системи розумного дому, налаштовуються та керуються за допомогою смартфону. 
 7. Геотермальна система охолодження. Складна система кондиціонування, яка планується та робиться безпосередньо на етапі розробки плану будинку, адже потребує монтажу у землю. 
 8. Гібридний кондиціонер — це система, яка має сполучення з опаленням та, залежно від температури, самостійно регулює подачу холодного чи гарячого повітря. Гібридним кондиціонером може бути і безканальний. 

На що звертати увагу, обираючи кондиціонер для дому? 

 • Бюджет. Найдешевшими вважають портативні та віконні варіанти, однак вони обмежені у функціоналі. Оптимальним варіантом для будь-якого будинку можна назвати смарт-кондиціонери.
 • Споживання енергії. Враховуйте свій тариф на енергію, коли обираєте кондиціонер. Іноді вигідніше купити декілька компактних кондиціонерів ніж один потужний. 
 • Потужність, вираховуйте, залежно від площі яку потрібно охолодити чи нагріти. 
 • Додаткові функції. Це може бути: очищення повітря, дисплей, насичення його поживними речовинами, ароматерапія, захист від грибків та зволоження. З кожною новою функцією кондиціонер буде дорожчим. 

Які бренди кондиціонерів найкращі 

Коли обираєте, який кондиціонер купити в Україні, зверніть увагу на цих п’ять відомих брендів: 

 1. Midea
 2. Olmo
 3. Cooper&Hunter
 4. Carrier
 5. Neoclima

Моделі, на які слід орієнтуватися: 

Де купити кращі кондиціонери в Україні? 

В інтернет-магазині Експерт ви можете придбати найкращі бренди домашніх кондиціонерів як портативних, так і кондиціонерів з дисплеєм, а ще Smart-кондиціонерів. Офлайн ознайомитися з функціоналом можна в наших магазинах у Білій Церкві, Миронівці чи інших точках по Україні. 

Наші консультанти допоможуть вам порадою, який кондиціонер обрати та як його краще встановити. Звертайтеся до Експерт для придбання найкращих кондиціонерів в Україні.