Електросамокати

58 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні
  1. Ціна:
    -19%
    Звичайна ціна 26 999 грн
    Спеціальна ціна 21 999 грн
  2. Ціна:
    -4%
    Звичайна ціна 20 799 грн
    Спеціальна ціна 19 999 грн
  3. Ціна:
    -4%
    Звичайна ціна 23 999 грн
    Спеціальна ціна 22 999 грн
  4. Ціна:
    -4%
    Звичайна ціна 23 999 грн
    Спеціальна ціна 22 999 грн
  5. Ціна:
    -4%
    Звичайна ціна 33 299 грн
    Спеціальна ціна 31 999 грн
  6. Ціна:
    -15%
    Звичайна ціна 10 499 грн
    Спеціальна ціна 8 944 грн

58 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Електросамокат — доступний транспорт для дорослих і дітей 

Довгий час електросамокати вважалися виключно дитячим видом транспорту. Дорослі надавали перевагу електровелосипедам, гіробордам та гіроскутерам, які виглядають більш “солідно” на фоні електросамокату. Однак зараз все більше дорослих та студентів обирають саме електросамокати, через їх зручність, компактність, простоту використання та доступну ціну. 

У сучасному великому місті (та й передмісті чи сільській місцевості) електросамокат просто незамінний. Він допоможе швидко дістатися до потрібного місця, при цьому не забруднюючи екологію і не витрачаючи ваші кошти на бензин. 

Які бувають електросамокати?

Для початку, електросамокати бувають дитячими та дорослими. Перші легші, мають меншу батарейку, швидкість, вагу та зазвичай складаються. Електросамокати для дорослих швидші, витримують більше навантаження, мають більший об’єм батареї та можуть важити 10-15 кілограм, зазвичай не складаються. 

Також електросамокати поділяють за: приводом, типом акумулятора, кількістю колес, віковою категорією, додатковими фішками (освітлення, можливість складання, багажник), матеріалами рами. 

Якщо розглядати поділ за приводом: 

  • Передній привід: колесо-мотор (чи колеса) розташоване(і) спереді, тому старт відбувається швидше, повороти будуть більш плавними, однак якщо ви плануєте їздити по львівській бруківці, краще відмовитися від такого типу. Переднє колесо буде брати удар на себе і швидкість буде меншою;
  • Задній привід: колесо-мотор (чи колеса) розташоване(і) позаду, тому вам буде зручніше пересуватися по нерівній дорозі. Проте слід врахувати, що на поворотах такий самокат може заносити; 
  • Повний привід: двигун вмонтований у два колеса (чи чотири). Такі самокати найкращі, тому що універсальні, хоч і дорожчі від двох попередніх. 

Є також цепні електросамокати, ми радимо уникати таких, тому що вони не зручні в експлуатації, а деталі швидко зношується. 

Який електросамокат вибрати 

Купувати електросамокат потрібно, відштовхуючись від ваших потреб, а також бюджету. Немає сенсу купувати електросамокати зі свинцевим акумулятором, тому що вони довго заряджаються та мають маленьку місткість батареї. Куди ліпше звернути увагу на самокат з літій-іонною батареєю. 

Як обрати електросамокат:

  • Якщо є можливість, краще вибрати трьохколісний/чотирьохколісний електросамокат. Вони більш маневрені та стійкіші. На двохколісному електросамокаті може бути важко тримати рівновагу; 
  • Щодо швидкості, оптимальний варіант від 32 км/год. Усі варіанти до цієї швидкості вважаються дитячими електросамокатами та підлітковими, також врахуйте, що швидкість залежатиме від вашої ваги; 
  • Діаметр коліс має значення: моделі з колесами 8-12 дюймів добре справляються з маленькими камінчиками і пересуванням по сирій землі; більший діаметр колес призначений для рівної дороги без ям; 
  • Враховуйте вагу: чим вона більша, тим важче вам буде підіймати і транспортувати самокат. Тому не раціонально вибрати для дитини потужну модель вагою 25 кг; 
  • Наявність фар та багажника, якщо вони вам потрібні (краще щоб були);
  • Підвіска: краще, якщо вона буде не надто низькою, якщо ви купуєте електросамокат для пересування по Львову чи місту, де є автентична бруківка або куди ще не дібралося “Велике будівництво”;
  • Бренд має значення: радимо не обирати ноунеймові бренди, вони можуть не надавати гарантії, а знайти деталі на заміну буде важче. 

Які бренди електросамокатів купити? 

Найпопулярнішими брендами електросамокатів вважаються Xiaomi, Ninebot, Proove, Forte. Однак існують інші, менш відомі бренди електросамокатів, які теж мають непогані характеристики, проте ми маємо застерегти вас купувати електросамокати невідомих брендів. Хоч це може бути дешевше, ніж купити електросамокат Xiaomi, якщо транспорт зламається знати деталь на заміну буде важко, також можуть бути проблеми з гарантією. 

ТОП-5 кращих електросамокатів у 2022 році: 

  1. Електросамокат Segway Ninebot Kickscooter Max;
  2. Електросамокат Xiaomi Mi Pro 2;
  3. Електросамокат Pure Air Pro;
  4. Електросамокат Proove Model X-City Pro;
  5. Електросамокат Forte TT-EL-H858.

Скільки коштують електросамокати в Україні

Ціна електросамокату в Україні стартує від 6499 грн. Вона залежить від особливостей транспорту, приводу, діаметру коліс, кількості годин автономної роботи та максимальної швидкості. Дитячі електросамокати недорогі, а ось за дорослий електросамокат доведеться віддати більше грошей. 

Де купити електросамокат в Україні недорого

В інтерет-магазині ЕКСПЕРТ ви можете придбати недорогі електросамокати в Україні. Доступні моделі для дітей, підлітків та дорослих, які стануть чудовим способом пересування як по великим містам як Київ й Львів, так і районним центрам Білої Церкви, а також містечкам — Богуславу, Обухову, Боярці, Каневі, Узину. 

Наші консультанти допоможуть вам підібрати ідеальну модель під ваші потреби та дадуть відповіді на будь-які запитання щодо експлуатації пристрою. Також ви можете не переживати за гарантію, адже більшість електросамокатів на нашому сайті мають гарантію від виробника від 6 місяців та більше.