Компʼютери (ПК)

2465 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

2465 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Компʼютери (ПК) в Експерт

Попри те, що зараз більшість користувачів надає перевагу більш портативним варіантам для роботи й навчання: планшетам чи сучасним ноутбукам — для певної групи професіоналів та геймерів це не вихід. Адже повноцінний ПК дає більшу потужність та кращі можливості для рендерингу відео, монтажу та створення 3D анімації.

Та обрати якісний компʼютер й зібрати його — не так просто. Особливо, якщо ви новачок в цьому. Тому в інтернет-магазині Експерт можна звернутися за допомогою до консультанта, який допоможе порадою з вибором ПК для роботи, навчання чи захоплення.

Ноутбук, планшет чи ПК — складний вибір

Якщо ви ще не вирішили, у чому плюси ПК перед ноутбуком чи планшетом, ми вам допоможемо.

 • Ноутбуки — портативний варіант з середньою потужністю. Вони підійдуть для навчання і нескладної роботи з текстом й графікою. Є геймерські ноутбуки, на яких можна грати у відеоігри, вони дешевші за збірку повноцінного ПК;
 • Планшети — це варіант для навчання та перегляду відео, а також для малювання чи роботи з графікою. Також вони підійдуть для мобільного геймінгу, але на них не завантажити повноцінні ігри;
 • Компʼютери — вибір для професіоналів, які хочуть обладнати свою студію чи куточок геймера. Збірка таких потужних ПК коштує дорого, проте ви можете обрати конфігурацію, яка підійде саме вам.

Як обрати компʼютер (ПК)

Головна перевага ПК в тому, що ви можете зібрати його з потрібними конфігураціями. Ось на які характеристики слід звернути увагу.

 • Процесор;
 • Материнська плата;
 • Оперативна памʼять;
 • Відеокарта;
 • Підсвітка;
 • Дисплей;

Периферія та аксесуари: мишки, гарнітура, клавіатура та інше.

Типи ПК та основні характеристики для них

Існує безліч варіантів, де можна використовувати ПК, замість планшета чи ноутбуку. Відповідно до цього сформувалися типи, які користувачі обирають для себе.

 • Офісний ПК не має бути надпотужним: достатньо базової версії для виконання офісних задач. Цілком можна купити офісний ПК до 15 000 грн. Основні характеристики для його підбору — надійність і довговічність (актуальний процесор, базова комплектація ОЗП на 16Гб, стандартний корпус);
 • Геймерський ПК — найбільш складна по збірці та підбору модель, тому що потрібно передбачити характеристики для майбутніх ігор, щоб компʼютер нормально тягнув їх по графіці. Важливо підібрати ОЗУ від 16Гб і більше та потужну відеокарту;
 • ПК для монтажу відео — у цих варіаціях вирішує материнська плата, процесор, хороший монітор, ОЗП та графічний процесор. Знадобиться багато працювати з графікою, тому будьте готові обирати ще й професійний монітор. Проте, найкраще підійде сучасний моноблок — iMac чи подібні варіації.

Компʼютери (ПК) купити в Києві, Україні

Купити якісні та недорогі ПК в Україні можна в інтернет-магазині Експерт. Ми пропонуємо великий вибір брендів, таких як Asus, 2E, Dell, MSI та інші. Зберіть свій ПК мрії за ціною від 20000 грн, у розстрочку, з доставкою по Україні. Заходьте до інтернет-магазину Експерт та обирайте ПК для геймінгу чи офісної роботи, а також моноблоки для монтажу відео.

Окрім того, у нас доступні ціни на аксесуари та побутову техніку, з можливістю купити в Експерт все у розстрочку.