Адаптери та кабелі для телефонів

144 товари

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні
 1. Ціна:
  119 грн

144 товари

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Найкращі адаптери та кабелі в інтернет-магазині Експерт

Адаптери та кабелі відіграють важливу роль у з'єднанні різних пристроїв і забезпеченні безперебійної передачі даних та енергії. Якщо вам потрібно підключити ноутбук до дисплея, зарядити мобільний телефон або передати файли між пристроями, правильний адаптер, або кабель просто необхідний.

У сучасному швидкоплинному технологічному світі попит на адаптери та кабелі значно зріс, і дуже важливо вибрати саме той, який підходить для вашого пристрою. Наш інтернет-магазин Експерт пропонує широкий вибір адаптерів та кабелів, щоб задовольнити всі ваші потреби у підключенні.

Типи кабелів й адаптерів в асортименті магазину

В нашому асортименті є кабелі HDMI, VGA, USB, Ethernet, аудіокабелі, кабелі живлення та багато іншого. Кожен з цих кабелів розроблений відповідно до конкретних вимог і може використовуватися для різних цілей.

Наприклад, кабелі HDMI використовуються для підключення ноутбука або стаціонарного комп'ютера до дисплея, а кабелі VGA — для підключення комп'ютера до дисплея або проєктора. Кабелі Ethernet використовуються для підключення комп'ютера до мережі, а USB-кабелі — для передачі даних між пристроями.

ТОП-10 найпопулярніших кабелів та адаптерів в Експерт

 1. Кабель MicroUSB/Lightning/USB Type-C Gelius
 2. Кабель ArmorStandart ABMLL82 USB-C to USB-C Cable 2m
 3. Мережевий Перехідник із Нічником LDNIO SC2311 2 port/1PD/1 QC 3.0/1 USB/ 2 PSocket/ Led lamp (White)
 4. Кабель живлення для роутера/модема USB-DC (5V 9V 12V) 5.5x2.1 мм
 5. 2E Адаптер USB-C Slim Alluminum Multi-Port 6in1
 6. C2G Адаптер USB-C на HDMI
 7. Digitus Подовжувач HDMI UTP CAT5 / IP, 120m
 8. Dell Adapter USB-C to USB-3.0
 9. Belkin Mini DisplayPort to HDMI
 10. Кабель Micro USB KITs USB2.0 AM/Micro-BM 1A Black 1m (KITS-W-001)

Як обрати кабель чи адаптер

Ось 3 поради, які допоможуть вам купити правильний кабель чи адаптер:

 1. Перевірте сумісність: Перш ніж купувати адаптер або кабель, переконайтеся, що він сумісний з вашим пристроєм. Подивіться на технічні характеристики вашого пристрою;
 2. Зверніть увагу на довжину: Кабелі бувають різної довжини, і важливо вибрати правильний варіант відповідно до ваших потреб. Наприклад, якщо вам потрібно підключити пристрій, який знаходиться далеко від джерела живлення, вам може знадобитися довший кабель;
 3. Якість та ціна мають значення: Дешеві кабелі та адаптери можуть бути привабливішими, та вони можуть мати не найкращі характеристики. У деяких випадках вони можуть навіть пошкодити ваші пристрої. Важливо інвестувати у високоякісні кабелі та адаптери, щоб уникнути казусів.

Де купити кабелі та адаптери в Києві, Україні?

Використання правильного кабелю або адаптера може покращити продуктивність вашого пристрою та захистити його від пошкоджень. Наш інтернет-магазин Експерт пропонує широкий асортимент адаптерів і кабелів, на будь-який смак. Ви можете обрати адаптери для аудіотехніки, роутерів, кабелі для зарядки та моніторів, різних брендів з доставкою по Україні.

Також у нас в інтернет-магазині Експерт, окрім кабелів та адаптерів, є широкий асортимент ноутбуків зі знижками, які ви можете купити в розстрочку.