Ноутбук Apple MacBook

113 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні
 1. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 100 199 грн
  Спеціальна ціна 97 399 грн
 2. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 89 299 грн
  Спеціальна ціна 86 799 грн
 3. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 77 999 грн
  Спеціальна ціна 75 799 грн
 4. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 90 099 грн
  Спеціальна ціна 87 599 грн
 5. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 70 299 грн
  Спеціальна ціна 68 399 грн
 6. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 89 699 грн
  Спеціальна ціна 87 199 грн
 7. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 100 599 грн
  Спеціальна ціна 97 799 грн
 8. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 79 999 грн
  Спеціальна ціна 77 799 грн
 9. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 90 699 грн
  Спеціальна ціна 88 199 грн
 10. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 70 499 грн
  Спеціальна ціна 68 599 грн
 11. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 90 499 грн
  Спеціальна ціна 87 999 грн
 12. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 79 999 грн
  Спеціальна ціна 77 799 грн

113 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Ноутбук Apple MacBook — найкращий для роботи та дозвілля

Ноутбук Apple MacBook — це один з найвідоміших ноутбуків у світі. Завдяки потужній рекламній кампанії, якісному залізу, першокласному дизайну та дисплею компанія Apple змогла здобути світове визнання. Макбук купують для того, щоб вчитися, працювати та просто дивитися фільми, адже саме у цьому пристрої неймовірне звучання та передача кольорів. Багато відомих митців, діячів культури, зірок, політиків та розробників використовують ноутбук Apple MacBook у своїх цілях і це у черговий раз доводить його якість.

Переваги Макбук над іншими ноутбуками 

Серед інших ноутбуків, ноутбук Макбук виділяється завдяки своїм характеристикам. 

 • Простий мінімалістичний дизайн, який знає увесь світ.
 • Якісні матеріали у конструкції.
 • Яскравий дисплей з чіткою передачею кольорів, а у нових версіях є підтримка частоти оновлення дисплею до 120Гц. 
 • Зручна екосистема для роботи з іншими гаджетами Apple.
 • Довга автономна робота, яка домінує на ринку ноутбуків. 
 • Інтуїтивно зрозуміла операційна система із вбудованим захистом вашої приватності.
 • Оновлення операційної системи щорічно. 
 • Наявність офіційної підтримки в Україні. 
 • Гарантія на пристрої, у разі браку чи поломки. 
 • Простий ремонт з доступними деталями. 
 • Довговічність моделей, які залишаються актуальними через 10 років роботи.
 • Пристрої не швидко падають в ціні, тому можна перепродавати стару модель і купувати нову. 
 • Якісні динаміки та студійні мікрофони для перегляду контенту. 

Купуючи MacBook ви вкладаєте кошти в робочий пристрій, який дає змогу заробляти на ньому ще більші гроші. Тому ціна Макбук завжди лишається виправданою, відносно його якості, поваги до бренду, переваг екосистеми та операційної системи. Більш того, придбавши MacBook зараз, ви інвестуєте у майбутнє, адже через рік отримаєте актуальне оновлення системи з усіма фішками. Чого може не бути, якщо купите недорогий ПК на Windows. 

Покоління та серії MacBook 

Компанія Apple випускає MacBook від 2006 року. За 16 років роботи в Купертіно сформувалися декілька серій макбуків, призначених під конкретні задачі. Їх потрібно розрізняти та зважати на особливості, перед тим як купити макбук для себе, дитини чи на подарунок.

  • MacBook на Intel: так можна назвати усі макбуки, які виходили до листопада 2020 року. Вони випускалися на процесорі Intel, до того як Apple представила свою систему-на-чіпі. Зараз ці моделі не рекомендуються до купування, адже оновлені серії М1 та М2 більш потужніші. Однак їх все ще можна купити за приємною ціною як б/у, можуть бути в нагоді для навчання чи роботи.
  • MacBook Air М1: найпопулярніша модель макбуку наразі. Це бюджетна модель MacBook, яка має базові характеристики, доволі потужний процесор, непоганий дисплей та підходить для студентів, журналістів, дизайнерів-початківців, офісних працівників. Ці ноутбуки легкі, тому їх просто транспортувати з дому на офіс, працювати з ними у кафе чи подорожувати. Нюанс у тому, що всі макбук ейр не мають активного охолодження та не підходять для складної роботи із графікою.
  • MacBook Pro M1: все ще актуальна зараз модель з тачбаром, якого немає у оновлених версіях 2021 року. Потужніший від MacBook Air, має активне охолодження і приємний дизайн, але програє новим моделям у продуктивності. 
  • MacBook Pro M1 Max / M1 Pro: найпотужніші моделі, які можна купити, доки не показали нові MacBook Pro M2 Pro / M1 Max. Вони коштують дорого, але потрібні тільки одиницям спеціалістів, які працюють з відео широкого формату, 3D-рендерингом та програмуванням на просунутому рівні.
  • MacBook Pro M2: оновлена модель з новим чипом, проте дизайн лишився той самий, що й у попередньому поколінні. Якщо хочете свіжий процесор, але не подобається квадратний стиль нових макбуків.
  • MacBook Air M2: поки найновіша модель 2022 року, яку вже можна назвати дуже вдалим поєднанням стилю, потужності та ціни. Підійде для студентів, професійних графічних дизайнерів, офісних працівників, програмістів та блогерів. 

Обов’язково зважайте на особливості своєї роботи, коли обираєте який макбук купити. Адже якщо ви збираєтеся оброблювати фото високої якості чи монтувати відео 4К, тоді потужності звичайного Air вам буде недостатньо. Краще придивитися до Pro моделей. 

Який ноутбук Макбук обрати?

Відштовхуйтеся від ціни та вашої роботи. Якщо бюджет обмежений, може підійти і звичайний Air на процесорі Intel, який зараз можна знайти у б/у варіанті недорого. Якщо плануєте брати ноутбук на 2-5 років, краще докласти та купити MacBook Air M1. це універсальна модель, яка ще довго залишатиметься актуальною. 

Для професійних фотографів, відеографів та програмістів радимо одразу дивитися у бік MacBook Pro M1 / MacBook Pro M2 / MacBook Pro M1 Pro — вони дорожчі, проте повністю виправдовують свою ціну потужністю. 

Ціна на MacBook в Україні, в магазині Експерт

Модель

Ціна

MacBook Pro 13 (M1)

від 53 999 грн

MacBook Pro 13 (M2)

від 55 599 грн

MacBook Air 13 (M1)

від 39 999 грн

MacBook Air (M2)

від 56 599 грн

MacBook Pro 14 (M1 Pro)

від 88 999 грн

MacBook Pro 16 (M1 Max)

від 172 999 грн

Купити ноутбук Apple MacBook в Експерт

За новим ноутбуком Макбук заходьте до магазину Експерт. Ми пропонуємо найнижчі ціни на ноутбуки Apple MacBook в Україні, надаємо гарантію від виробника та магазину і доставку у будь-яке місце Україні за тарифами Нової пошти. Також ви можете купити Макбук в офлайн-магазині Експерт у містах Україні: Миронівка, Обухів, Боярка тощо. 

Завітайте до наших магазинів, щоб консультанти допомогли вам обрати та купити ноутбук Apple MacBook, який би відповідав вашим очікуванням, роботі та бюджету.