Автомобільні тримачі

33 товари

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні
 1. Ціна:
  -37%
  Звичайна ціна 549 грн
  Спеціальна ціна 344 грн

33 товари

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Автотримачі в інтернет-магазині Експерт 

Будьте завжди на зв'язку зі спеціальним тримачем для автомобіля. Відправляючись в далеку подорож або ж просто вирушаючи у справах, автотримач полегшить вам дорогу. За допомогою даного аксесуара, ви зможете зручно спілкуватися по відеозв'язку, відповідати на повідомлення або перемикати музику. Тримач — універсальне кріплення, яке точно знадобиться кожному в кого є авто. Придбати міцний та якісний автоаксесуар ви можете в інтернет-магазині Експерт. Також у нас є й інші аксесуари для автомобіля, наприклад відеореєстратори та інші круті товари. 

Куди прикріпити тримач для авто?

Це перше на що ви повинні звернути увагу. Тому що тримачі бувають з різним способом кріплення. 

 • На решітку
 • На кермо
 • Лобове скло
 • На торпеду

У нашому магазині є багато різних брендових тримачів. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, можете звернутися до наших консультантів і вони з радістю допоможуть вам обрати цей аксесуар.

Тримачі для авто купити в Києві, Україні

У нас представлені кращі тримачі в Україні за доступною ціною та зі швидкою доставкою. Ми допоможемо вам знайти автотримач саме такий, який хочете ви. Пропонуємо товар за оптимальною ціною або з цікавими функціями! Також у нас є великий вибір й інших товарів, наприклад — побутова техніка, продукція Apple, телевізори, техніка від бренду Xiaomi та багато сучасних аксесуарів. Експерт гарантує вам тільки якість продукту та швидке оформлення вашого замовлення, постійні знижки та можливість взяти товар в кредит.