Кріплення для телевізорів

186 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

186 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Кріплення для телевізору: яке краще купити та як обрати 

За допомогою кріплення для телевізора ви можете зафіксувати дисплей пристрою на потрібному рівні та під необхідним кутом. Це важливо, оскільки розташування впиливає на зручність перегляду, а також довговічність використання телевізора. Купити кріплення для телевізора варто, якщо ви хочете вмонтувати пристрій на стіну, стелю чи на кухні. 

Які бувають типи кріплення для тв на стіну 

  • Поворотно-похиле кріплення — це найбільш універсальний варіант, тому що дозволяє розташувати телевізор під потрібним кутом, а також повертати його орієнтацію до 360 градусів. Ви можете налаштувати таке кріплення та відкоригувати розміщення дисплею для найбільш зручного вам перегляду. 
  • Похиле — регулює тільки кут нахилу, однак вмонтовується у стіну і не дає змінити положення телевізора по осі. 
  • Вмонтоване — купити настінне кріплення для телевізора цього типу варто, якщо ви не плануєте змінювати положення дисплею і просто хочете зафіксувати його розміщення на одному рівні стіни. 
  • Кріплення на стелю для телевізора — передбачає надійний рівень фіксації з прорахунком сценарію, коли телевізор розміщений екраном до підлоги, тобто на стелі. Зазвичай не регулюється. 

Як вибрати кріплення для телевізора на стіну чи стелю

При виборі варто врахувати важливі параметри, як телевізора, так і самого кріплення, щоб виключити можливі пошкодження та падіння дорогої техніки через несправність кріплення. 

  • Розмір телевізора: якщо ви обираєте кріплення для телевізора з діагоналлю 34, 42 чи 50 дюймів, можна звернути увагу на поворотні та похило-поворотні варіанти. Так як телевізори компактні, проблем з поворотами не має виникнути. Купуючи кріплення для телевізорів 50 дюймів та більше, краще звернути увагу на вмонтованих кріпленнях, які надійно зафіксують пристрій на стіні і не будуть рухатися. 
  • Навантаження, яке може витримати кріплення% ніколи не ігноруйте цей показник та завжди беріть оптимальний варіант, якщо є можливість, з запасом. Тому що виробники можуть зловживати характеристиками для гарної картинки. 
  • Стандарт VESA: важливий аспект для вибору кріплення, на який слід орієнтуватися, вибираючи кріплення. 
  • Матеріали: чим якісніше кріплення, тим довше воно прослужить вам. Не радимо ризикувати та обирати дешеві варіанти, розгляньте середній ціновий сегмент, адже ви платите за стабільність яка може коштувати нового телевізора. 

Купити настінне кріплення для телевізора в Експерт 

В інтернет-магазині Експерт ви можете придбати якісні настінні кріплення для телевізорів з діагоналлю 40 дюймів та більше. Наші експерти радо проконсультують та підберуть оптимальний варіант по ціні від 249 грн в Україні. 

Ви можете замовити доставку кріплення для тв по Україні за тарифами поштових служб чи забрати замовлення в одному з наших 31 магазинів, які розташовані в Городищі, Богуславі чи Узині.