Відеореєстратори

20 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні
 1. Ціна:
  3 599 грн
  Немає в наявності

20 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Купити відеореєстратори в Експерт

Відеореєстратори — важливий аксесуар, коли у тебе є авто. Завдяки цьому пристрою ви зможете проконтролювати ситуацію, поки ви знаходитесь дома. Цей пристрій записує, зберігає та відтворює відеоінформацію. Якісний та хороший відеореєстратор можна придбати в інтернет-магазині Експерт. за приємними цінами. Також у магазині Експерт ви знайдете і багато інших позицій. А саме, техніка Apple, електротранспорти, навушники та багато аксесуарів.

Як вибрати відеореєстратор 2023?

 • Перше, на що варто звернути увагу — це роздільна здатність сенсора. Вона є різною: 2, 3, 3.6, 5 та 7 Мп. Від цього залежить стабільне і якісне функціонування реєстратора.
 • Друге — формат відео. Формат є Full HD, Mp4, H264, H.265 і багато інших;
 • Спосіб кріплення – обираючи такий пристрій, важливо зрозуміти, як він кріпиться. Тому що від цього залежить якість знімання. Також хорошою функцією є повертання пристрою на 360 градусів. Наприклад для запису відео під час аварійної ситуації.
 • Кут огляду — 130, 138, 140 або 145 градусів. Він є різний і зрозуміло, чим більший кут, тим краще.
 • Порти та роз'єми — micro USB, SD/MMC.
 • Ну і звісно живлення. Відеореєстратор може заряджатися від акумулятора, вбудований акумулятор, автомобільна розетка.

Купити відеореєстратор в Києві, Україні

Придбати якісний відеореєстратор ви можете в інтернет-магазині Експерт. У нас є великий вибір реєстраторів за доступною ціною. Також є велика кількість інших товарів, а саме ноутбуки, аксесуари для телефонів і багато чого іншого. Відеореєстратор це чудовий подарунок для тих у кого є авто. Важливо зазначити, що у нас можна придбати товар у кредит, оплата частинами. Тобто ви можете отримати товар відразу, а оплату зробити пізніше.