Відеореєстратори

20 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

20 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Купити відеореєстратори в Експерт

Відеореєстратори — важливий аксесуар, коли у тебе є авто. Завдяки цьому пристрою ви зможете проконтролювати ситуацію, поки ви знаходитесь дома. Цей пристрій записує, зберігає та відтворює відеоінформацію. Якісний та хороший відеореєстратор можна придбати в інтернет-магазині Експерт. за приємними цінами. Також у магазині Експерт ви знайдете і багато інших позицій. А саме, техніка Apple, електротранспорти, навушники та багато аксесуарів.

Як вибрати відеореєстратор 2023?

  • Перше, на що варто звернути увагу — це роздільна здатність сенсора. Вона є різною: 2, 3, 3.6, 5 та 7 Мп. Від цього залежить стабільне і якісне функціонування реєстратора.
  • Друге — формат відео. Формат є Full HD, Mp4, H264, H.265 і багато інших;
  • Спосіб кріплення – обираючи такий пристрій, важливо зрозуміти, як він кріпиться. Тому що від цього залежить якість знімання. Також хорошою функцією є повертання пристрою на 360 градусів. Наприклад для запису відео під час аварійної ситуації.
  • Кут огляду — 130, 138, 140 або 145 градусів. Він є різний і зрозуміло, чим більший кут, тим краще.
  • Порти та роз'єми — micro USB, SD/MMC.
  • Ну і звісно живлення. Відеореєстратор може заряджатися від акумулятора, вбудований акумулятор, автомобільна розетка.

Купити відеореєстратор в Києві, Україні

Придбати якісний відеореєстратор ви можете в інтернет-магазині Експерт. У нас є великий вибір реєстраторів за доступною ціною. Також є велика кількість інших товарів, а саме ноутбуки, аксесуари для телефонів і багато чого іншого. Відеореєстратор це чудовий подарунок для тих у кого є авто. Важливо зазначити, що у нас можна придбати товар у кредит, оплата частинами. Тобто ви можете отримати товар відразу, а оплату зробити пізніше.