Компʼютерні клавіатури

378 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні
 1. Ціна:
  -20%
  Звичайна ціна 499 грн
  Спеціальна ціна 399 грн
 2. Ціна:
  -26%
  Звичайна ціна 999 грн
  Спеціальна ціна 744 грн
 3. Ціна:
  -25%
  Звичайна ціна 799 грн
  Спеціальна ціна 599 грн
 4. Ціна:
  337 грн
 5. Ціна:
  229 грн
 6. Ціна:
  4 749,05 грн
 7. Ціна:
  219 грн

378 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Клавіатура для ПК — основа продуктивної роботи 

Купити клавіатуру для ПК однозначно потрібно. Придбавши якісну клавіатуру можна збільшити свою продуктивність за робочим місцем та позбутися неприємного болю у руках після важкого робочого дня. Покупка нової клавіатури завжди стимулює працювати більше, адже вам хочеться випробувати новий аксесуар, тим більше, що стара клавіатура може стати причиною болю у руках та пошкодженню комп’ютера. 

Які бувають клавіатури для ПК 

Клавіатура має ключовий вплив на швидкість друку, втомлюваність під час набору та точність. Нерідко, клавіатури що постачаються з ПК, не є найкращим варіантом для геймерів чи копірайтерів. Тому вибрати клавіатуру потрібно відповідно до своєї роботи та поставлених задач.

Види клавіатур: 

 • Механічна клавіатура. Це тип клавіатури, який надає найбільшу тактильну віддачу та найкращим рішенням для геймерів. Механічна клавіатура довговічна, вона може кастомізуватися, відповідно до вподобаного дизайну, можна докупляти різні кастомізовані клавіші та змінювати оригінальні.
 • Мембрана клавіатура. Чимось схожа до механічної, однак замість механічної структури там використовується мембрана. Вона дає менший відгук, тому працює плавніше та тихіше. Таку клавіатуру обирають любителі, тому що не всім може бути зручним натискання клавіш. 
 • Ножнична клавіатура — це найпоширеніший тип, який не є найбільш довговічним та зручним. Зазвичай клавіатури ножничного типу можуть швидко виходити з ладу, однак вони дешеві. 
 • Бездротові клавіатури підключаються за допомогою Bluetooth та тримають заряд завдяки батарейкам, перевага у тому що вони не мають проводів і тому можуть швидко перемикатися між різними пристроями. 
 • Дротові клавіатури обирають ті, хто кому важлива швидкість відгуку. Однак вони не дуже практичні для транспортування. 
 • Геймерські клавіатури досить часто мають додаткові фішки: підсвітку, додаткові клавіші, спеціальну форму, яка дозволяє розташувати руки зручніше для довгої гри. 
 • Компактні клавіатури досить часто обирають копірайтери, які працюють з iPad чи іншими планшетами, щоб розширити можливості свого лептопу. 

Яку клавіатуру обрати 

 • Розраховуйте розмір клавіатури. Якщо ви плануєте переносити її чи користуватися для підключення з різними пристроями, зосередьтеся на бездротовій компактній клавіатурі для ПК. 
 • Додаткові клавіші. Для геймерів радимо обирати клавіатури провідних брендів, які розробляють аксесуари для геймінгу. Геймерські клавіатури мають спеціальний кут нахилу, пластини для зручного розташування рук та підсвітку. 
 • Гучність набору. Якщо ви купуєте клавіатуру для офісного використання, краще зосередитися на мембранних клавіатурах, та тих які мають мінімальний рівень шуму при наборі. Таким чином ви не будете заважати колегам. 
 • Колір та матеріал теж важливі, адже клавіатура білого кольору може швидко втратити товарний вигляд. Пластикові клавіатури зношуються швидше, ніж металічні, тощо. 
 • Розкладка. В залежності від того, як звикли друкувати, може знадобитися розкладка українською чи англійською. Однак, якщо на аксесуарі не виявиться потрібних літер, можна зробити гравіювання чи наклеїти спеціальні наліпки.

При виборі клавіатури, не ігноруйте бренд та відгуки. Деякі моделі можуть тільки видаватися зручними, однак зрозуміти чи справді вам підходить ця клавіатура для ПК можна тільки після певного часу використання. 

Купити клавіатуру для ПК в Україні, магазин Експерт 

В інтернет-магазині Експерт можна купити клавіатуру для пк різного типу. У нас є наявні клавіатури для геймерів, мембрані клавіатури, клавіатури механічні, недорогі ножничні клавіатури. Ви можете обрати серед асортименту бездротових та дротових клавіатури. За необхідності, забрати клавіатуру можна просто з магазину Експерт, адже ми маємо понад 30 точок по всій Україні, включно з Білою Церквою, Обуховим та Миронівкою. 

Найнижчі ціни на клавіатури та якісний сервіс в магазині Експерт. Завітайте до наших офлайн-магазинів, купуйте найкращі товари та отримай можливість виграти сертифікат на 1500 гривень.