Сумки, рюкзаки та чохли для ноутбуків

302 товари

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

302 товари

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Сумка для ноутбука — як обрати найкращу? 

Купити сумку для ноутбука не так просто, особливо якщо зважати на різноманітність аксесуарів та наявних чохлів на ринку від зарубіжних та українських виробників. Тільки здається, що сумка для ноутбука має одну задачу — зручність для транспортування вашого пристрою, проте це не так. 

Для того, щоб вибрати найкращу, яка ідеально підійде під ваш стиль, буде комфортною для щоденного використання, не розпадеться після місяця носки та матиме все необхідні карманчики для аксесуарів потрібно переглянути не один варіант. 

Які бувають сумки для ноутбуків

  • Функціональні чохли для ноутбука: підійдуть для невеликих моделей ноутбуків до 14 дюймів. Вони поєднують у собі функціональність сумки та чохла, зазвичай не мають додаткових карманчиків для аксесуарів та використовуються виключно для захисту корпусу. 
  • Рюкзаки для ноутбуків: якщо ви шукаєте сумку для ноутбука 15 дюймів і більше, рюкзак це один з найкращих виборів. Функціональний рюкзак може вміщувати не тільки сам пристрій, але й периферію до нього. Для фотографів, відеографів та студентів можна розглянути покупку спеціального рюкзака з відсіками для камери. 
  • Сумка для роботи: цікавим варіантом є сумка для ноутбука 14 дюймів та більше у діловому стилі. Зручний вибір для офісних робітників, а також фрілансерів які полюбляють працювати з кафе та коворкінгів. Така сумка буде гарно підкреслювати ваш жіночий чи чоловічий діловий образ. 

Окрім того, сумки для ноутбука поділяються за матеріалом виготовлення та розміром. Компактну сумку для ноутбука 13 дюймів та сумку для ноутбука 17 дюймів також буде відрізняти конструкція, адже у другому випадку виробники приділяють більше уваги розділенню ваги, щоб аксесуар витримав навантаження при транспортуванні великого пристрою. 

Як обрати сумку для ноутбука

  1. Визначте розміри ноутбука. Краще виміряти їх за допомогою лінійки, не покладайтеся тільки на дані від виробника чи дюйми дисплею. 13 дюймів у MacBook та 13 дюймів у Lenovo - це різні за конструкцією пристрої, тому скоріш за все чохол на Макбук не підійде для моделі ноутбуку Леново. 
  2. Оберіть дизайн. Визначте, що за сумка для ноутбука це має бути — рюкзак з відділом для ноутбука, компактна сумочка, чохол з ручками чи просто накладка. Якщо шукаєте сумку для ноутбука 16 дюймів, краще обирайте рюкзак, який би витримав обʼєм пристрою. 
  3. Визначтеся з матеріалом. У магазині Експерт ви можете купити сумку для ноутбука зі шкіри, тканини та зручні пластикові накладки для ноутбуків. 
  4. Оберіть доступну за бюджетом. Не завжди виправдано купувати дорогі сумки для ноутбуку, особливо якщо плануєте надалі змінювати модель пристрою. Тому в Експерт ми зібрали багато доступних сумок з демократичною ціною. 

Купити сумку для ноутбука в Україні, магазин Експерт 

Купуйте якісні сумки для ноутбука, а також чохли для Макбука в інтернет-магазині Експерт. Великий вибір на сумки для ноутбука 16 дюймів, а також компактних сумок на різні моделі лептопів. 

Доставляємо по всій Україні, або ви можете забрати своє замовлення у наших офлайн-магазинах, розташованих у 31 місті України — Миронівці, Білій Церкві, Києві тощо. Обирайте найкращі аксесуари з Експерт.