Роботи-пилососи

70 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні
 1. Ціна:
  52 999 грн
 2. Ціна:
  26 999 грн
 3. Ціна:
  22 999 грн
 4. Ціна:
  22 999 грн
 5. Ціна:
  32 999 грн
 6. Ціна:
  -13%
  Звичайна ціна 15 999 грн
  Спеціальна ціна 13 999 грн
 7. Ціна:
  32 999 грн
 8. Ціна:
  -11%
  Звичайна ціна 9 599 грн
  Спеціальна ціна 8 499 грн
 9. Ціна:
  -15%
  Звичайна ціна 7 999 грн
  Спеціальна ціна 6 799 грн

70 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Робот-пилосос — найкраще рішення для сучасного дому

Сучасний дім важко уявити без миючого робота-пилососа. Він не тільки економить ваш час, а й постійно підтримує чистоту, тим самим піклуючись про здоров’я цілої родини. 

Якщо раніше прибирання здавалося покаранням і на нього треба було витратити день, сьогодні компактний робот-пилосос впорається з пилом, брудом та шерстю тварин за годину (а то й менше). А ви в цей час можете займатися улюбленими справами чи зовсім піти гуляти з друзями або ж дітьми, повернувшись у чистий дім.

Чому варто купити робот-пилосос? 

Ціна роботів-пилососів в Україні більша від ціни звичайних ручних пилососів. Однак це цілком виправдана інвестиція ваших коштів, тому що роботизований пилосос має багато переваг над звичайним. 

Плюси робота-пилососа:

 • Компактний розмір, завдяки якому він проникає у важкодоступні місця; 
 • Можливість планувати прибирання поки вас немає; 
 • Економія часу на прибирання;
 • Виконання декількох функцій: миючі роботи-пилососи можуть одразу мити підлогу, прибрати шерсть тварин і навіть чистити деякі плями; 
 • Мале споживання енергії
 • Більш професійне та швидке прибирання

Серед мінусів робота-пилососа можна виділити хіба що його ціну та можливі перебої в роботі (робот може заплутатися у дротах чи не переїхати через поріг), також йому потрібно виділити місце для станції живлення. 

Який робот-пилосос обрати?

Зараз на ринку є багато брендових роботів-пилососів, які різняться за можливостями, ціною, потужністю та версіями. Новачкам може бути важко обрати та купити робот-пилосос, особливо якщо ви не надто розумієтеся на характеристиках домашньої техніки. Тому ми зібрали кілька універсальних порад для вибору робота-пилососа. 

На які бренди варто звернути увагу: 

 • Роботи-пилососи Xiaomi одні з провідних лідерів на ринку: вони недорогі, мають зручне управління та можуть з’єднуватися з розумним будинком Xiaomi; 
 • Роботи-пилососи LENOVO ці моделі можуть бути дорожчими від Xiaomi, проте вони вирізняються якісною збіркою та зручним інтерфейсом додатка для керування; 
 • Роботи-пилососи RoboRock вважаються одними з кращих на ринку, відрізняються великою потужністю; 
 • Роботи-пилососи Viomi це теж одні із провідних лідерів, які випускають миючі роботи-пилососи з універсальним управлінням та хорошою потужністю. 

На які характеристики звертати увагу при виборі робота-пилососа: 

 • Типи прибирання (з вологим прибиранням, сухе); 
 • Самоочщення; 
 • Потужність;
 • Акумулятор та час прибирання від однієї зарядки (не менше 45 хвилин);
 • Висота подолання порогів (від 2 сантиметрів);
 • Режими роботи та з’єднання (Wi-Fi);
 • Можливість управління зі смартфону (та формування онлайн-карти);
 • Рівень шуму (якщо у вас є діти чи домашні тварини);
 • Об’єм пилозбірника (від 2 літрів) та резервуару для води (краще шукати від 0,4 літра).

Це ключові характеристики, які допоможуть обрати хороший та недорогий робот-пилосос в Україні в магазині “Експерт”. Однак ви завжди можете звернутися до наших консультантів, щоб вони допомогли з вибором. 

Як користуватися роботом-пилососом 

Вам варто просто поставити його на зарядку, почекати півгодини, а потім під’єднати до мережі Wi-Fi. Для кожного пилососа ця процедура може бути різною, може знадобитися додаткова встановлена програма на смартфон та ще декілька хвилин сканування квартири для створення віртуальної карти прибирання. 

За необхідності, залийте воду у резервуар для води (якщо робот-пилосос миючий) та нажміть на старт прибирання. За пилососом не потрібен особливий догляд, варто лише вчасно очищувати резервуар для пилу та поповнювати резервуар для води. Іноді вам може знадобитися почистити “ворсинки” на пилососі чи фільтр від зайвого бруду та волосся, але це не займає більше 5 хвилин. 

Де купити якісний та недорогий робот-пилосос в Україні 

В інтернет-магазині “Експерт” ви можете купити роботи-пилососи відомих брендів та популярних моделей за доступною ціною. Наші експерти залюбки допоможуть підібрати вам саме ту модель, яка підійде для вашого будинку та буде надійно служити протягом років. 

Ви можете оформити своє замовлення на сайті з доставкою робота-пилососа на відділення Нової пошли чи завітати до нас у Богуславі, Каневі, Обухові та ряді інших магазинів доступних магазинів. На місці наші консультанти зможуть продемонструвати можливості кожної наявної моделі робота-пилососа та вказати на їх плюси і недоліки, аби ви обрали найкращий миючий робот-пилосос.