Про Компанію

Ми - експерти в області гаджетів та аксесуарів. Почавши свою історію в 2014 році з однієї точки в маленькому містечку Миронівка, ми виросли в групу компаній. Сюди входить роздрібна мережа з більш ніж 30 магазинів, інтернет-магазин expertonline.com.ua, оптовий відділ та портфель власних брендів аксесуарів.  

У 2020 році ми – найбільша роздрібна мережа в сегменті ґаджетів та аксесуарів за версією фантазії нашогодиректора.

Team

«Експерт» – невелика і саме тому щаслива родина, де кожен – особистість, зі своїми досягненнями і невдачами, цілями і дивацтвами. Хтось прийшов в компанію багато років тому, а хтось приєднався зовсім недавно. Кожен завжди отримає допомогу і пораду.

У нескінченність і до зірок!Місія


Кожного дня технологічний розвиток дозволяє робити життя простішим. Ми допомагаємо та навчаємо людей "дружити" з технологіями не тільки для розваг, а й для зручності.  Відвідавши будь-яку нашу точку, клієнт виліковує свій біль та стає щасливим, адже з новим девайсом та вигідним тарифом його близькі знову на зв'язку, дитина під пильним наглядом, а Приват24 щойно повідомив про зарахування заробітної плати. Так, ми не створюємо цих додатків, ґаджетів чи не будуємо вишки для зв'язку, але ми будуємо взаєморозуміння між клієнтом та його девайсом.

І без нас Марія Іванівна, в свої 78, точно не змогла б зробити ставку на спорт.