Apple iPhone 14

15 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні
 1. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 30 599 грн
  Спеціальна ціна 29 499 грн
 2. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 29 099 грн
  Спеціальна ціна 27 999 грн
 3. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 30 399 грн
  Спеціальна ціна 29 299 грн
 4. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 30 399 грн
  Спеціальна ціна 29 299 грн
 5. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 30 599 грн
  Спеціальна ціна 29 499 грн
 6. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 38 799 грн
  Спеціальна ціна 37 299 грн
 7. Ціна:
  -3%
  Звичайна ціна 37 199 грн
  Спеціальна ціна 35 899 грн
 8. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 38 799 грн
  Спеціальна ціна 37 299 грн
 9. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 37 899 грн
  Спеціальна ціна 36 499 грн
 10. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 44 299 грн
  Спеціальна ціна 42 599 грн
 11. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 45 999 грн
  Спеціальна ціна 44 299 грн
 12. Ціна:
  -4%
  Звичайна ціна 48 699 грн
  Спеціальна ціна 46 899 грн

15 товарів

Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Спочатку акційні
Рейтинг
Спочатку акційні

Купити iPhone 14 в інтернет-магазині Експерт 

Новинка цього сезону серед смартфонів Apple – iPhone 14, який вийшов у вересні 2022 року. Компанія Apple презентувала оновлений погляд на флагман, додавши в нього неймовірно потужний процесор нової версії, яскравий дизайн з підтримкою ProMotion, а також нові функції камери, яка тепер може робити астрономічні знімки зірок у нічну пору. Оновлений девайс можна купити в інтернет-магазині Експерт, а також в офлайн-магазинах у 30 містах по всій Україні. 

Дисплей iPhone 14 – яскравий, як ніколи 

Дисплей смартфона Apple iPhone 14 отримав значне покращення і став ще яскравіше, ніж у попередньої моделі. OLED-технологія дозволяє зберегти передачу натуральних кольорів, а також заощадити використання акумулятора під час перегляду, не жертвуючи якістю картинки. Новітній HDR робить зображення та відео неймовірно чіткими та ненасиченими, тому ви можете насолоджуватися улюбленими серіалами та власними фото підвищеної якості. 

Always-On для максимальної продуктивності 

Цього року компанія Apple додала ще одну важливу фішку до функціонала свого смартфона — це Always-On Display, який дозволяє зберегти відсотки заряду акумулятора, заощаджуючи також ваш час на перегляд важливих показників. Як от: здоровʼя, активності, температури чи погоди. 

Це оновлена можливість зʼявиться при встановленні iOS 16 на пристрої iPhone 14. Вона буде ексклюзивною для цих моделей. Тобто тільки ви, володіючи оновленим девайсом, зможете нею користуватися. 

Нова камера для неймовірних фото 

Оновлена камера iPhone 14 включає масштабну роботу над програмним забезпеченням та араптаною частиною пристрою. Цього разу розробники покращили стабілізацію, впровадили більш чіткі сенсори для фокусування, розвинули нові доробки для штучного інтелекту блюру (дозволить робити гарніші знімки у режимі портретної зйомки). Також було досягнуто значних покращень щодо фото у нічному режимі та кінематографічному, який зʼявився в iPhone 13. 

З iPhone 14 ви можете використовувати камеру для: 

 • Якісних селфі як при денному світлі, так і в умовах погіршення освітлення. 
 • Зйомки Slow-Mo на селфі-камеру та на основну камеру. 
 • Панорамних фото у подорожах. 
 • Зйомки відео з кінематографічним ефектом блюру заднього плану як на фронтальній камері, так і на основній. 
 • Фото-портретів та просто портретів високої якості. 
 • Фото в умовах поганої освітленості, завдяки нічному режиму. 
 • Макро-знімків без використання додаткових обʼєктивів. 
 • Запису таймлапсів для своїх соцмереж. 
 • Зйомки якісних відео та фото різного формату. 
 • Сканування та миттєвого перекладу в додатку Кумера потрібних елементів тексту. 

iPhone 14 забезпечує неймовірну чіткість фото та є одним з найкращих камерофонів на ринку, завдяки своїй оновленій камері та якісному програмному забезпеченню Apple. 

Висока потужність для найкращих 

Отримай доступ до неймовірної потужності, з додаванням 6 Гб ОЗП на пристрої. Це на 30% більше інформації, яку процесору більше не потрібно завантажувати повторно. Що означає, телефон працюватиме без перезавантажень важливих сторінок в Сафарі, або вильотів програм, якими ви користуєтеся прямо зараз. 

У поєднанні з запропонованими конфігураціями внутрішньої памʼяті на 128 Гб, 256 Гб та 512Гб — це неймовірно вигідна пропозиція. Крім того, ви можете користуватися усіма перевагами хмарного сховища iCloud за додаткову ціну. Зберігайте свої фото у хмарному сховку, використовуйте налаштування приватної IP-адреси для захисту даних, користуйтеся прихованою @mail-адресою та іншими функціями iCloud. 

Характеристики iPhone 14, які виводять смартфон на новий рівень 

Додайте до вищезгаданих характеристик неймовірно стильний зовнішній вигляд, потужний процесор нового покоління, оновлений дизайн виїмки над дисплеєм, можливість використання супутникового звʼязку та всі переваги екосистеми Apple та отримайте понад 100 причин купити iPhone 14 в кредит в інтернет-магазині Експерт. 

Ціна на новинку стартує від $800 за попередніми даними, проте може коливатися, залежно від курсу. Замовити смартфон Apple можна через сайт, або самостійно відвідати наші магазини в Обухові, Києві, Білій Церкві та Миронівці. Шукайте свою точку самовивозу на нашій мапі магазинів та купуйте iPhone 14 в Україні першими.